Újpest: aláírt a holland élvonalban is megfordult román szélső – hivatalos

3 óra 54 perc
A labdarúgó NB I-re készülő Újpest FC szerződtette Andreias Calcant, a Viitorul Constanta korábbi román korosztályos válogatott labdarúgóját.

NB II: újabb két labdarúgó távozott Győrből

4 óra 56 másodperc
Simon Márk és Borbély Bálint távozott a labdarúgó NB II-ben szereplő ETO FC Győrtől – számolt be róla a klub honlapja, az eto.hu.

Rp. gyorskori Eb: megvannak a magyar egyéni indulók

4 óra 9 perc
Bánhidi Ákos a magyar rövid pályás gyorskorcsolya-válogatott csapatvezetője megnevezte a pénteken kezdődő debreceni Európa-bajnokság egyéni indulóit.

NBA: a Miami hosszabbításban nyert a Wizards ellen

4 óra 56 perc
A Miami Heat hosszabbításban nyert a vendég Washington Wizards ellen az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) szerdai játéknapján.

NHL: hétgólos meccsen nyert a Columbus a Jets ellen

5 óra 22 perc
A Columbus Blue Jackets 4–3-ra nyert a Winnipeg Jets ellen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) magyar idő szerint csütörtök hajnali programjában.

Csütörtöki sportműsor: magyar–spanyol meccs a női vízilabda Eb elődöntőjében

2020, január 22 - 23:59
Az angol Premier League 24. fordulójának záró mérkőzésén a Wolverhampton az éllovas Liverpoolt fogadja. A Király-kupában pályán az Atlético Madrid. A női vízilabda Eb-n helyosztókat, illetve elődöntőket rendeznek, a magyar válogatott Spanyolországgal játszik a fináléba jutásért.

Férfi kézi Eb: értékelje a magyar játékosok teljesítményét!

2020, január 22 - 23:41
Mint megírtuk, a magyar férfi kézilabda-válogatott 34–26-ra kikapott Portugáliától az Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó fordulójában, és végül a kilencedik helyen végzett. Értékelje a magyar csapat teljesítményét, írják meg véleményüket a hozzászólások között!

Műkorcsolya Eb: tizedik a rövidprogramban a Scsetyinyina, Magyar páros

2020, január 22 - 23:27
A tizedik helyen végzett a rövidprogramban a Scsetyinyina Julija, Magyar Márk kettős a párosok versenyében a grazi műkorcsolya és jégtánc Európa-bajnokságon.

PL: a Burnley az Old Traffordon tréfálta meg az MU-t

2020, január 22 - 23:07
A Manchester United hazai pályán 2–0-ra kikapott a Burnleytől az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 24. fordulójában.

Király-kupa: a Realt nem tudta meglepni harmadosztályú ellenfele

2020, január 22 - 23:01
A Real Madrid 3–1-re legyőzte idegenben a harmadosztályú Unionistas de Salamancát a Spanyol Kupában, és bejutott a legjobb 16 közé.

Francia Ligakupa: a PSG simán győzött, és bejutott a döntőbe

2020, január 22 - 22:55
A francia Ligakupa elődöntőjében a PSG 3–0-ra legyőzte idegenben a Reimst, ezzel bejutott a döntőbe.

Dopping: a WADA átmenetileg felfüggesztette a moszkvai labor működését

2020, január 22 - 22:53
A Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség (WADA) ideiglenesen felfüggesztette a moszkvai laboratórium működését.

Férfi röplabda MK: a Pénzügyőr jutott elsőként a döntőbe

2020, január 22 - 22:49
A Pénzügyőr SE jutott a férfi röplabda Magyar Kupa február 28-i kecskeméti fináléjába, miután az idegenbeli 3:1-es siker után hazai pályán is ugyanilyen arányban nyert a Vegyész RC Kazincbarcika ellen.

Olasz Kupa: kétgólos Juve-győzelem a Roma ellen

2020, január 22 - 22:46
A negyeddöntőjéhez érkezett az Olasz Kupa sorozata. A Juventus a Roma legyőzésével követte a Napolit az elődöntőbe, de az ellenfelére még várnia kell január 28-ig, amikor a Milan a Torinót fogadja.

Súlyemelés: Aján Tamást 90 napra felfüggesztették

2020, január 22 - 22:31
Nem váltotta le, de a nemzetközi szövetség (IWF) végrehajtó testülete 90 napra felfüggesztette Aján Tamás elnököt, az ügyeket a szervezet női alelnöke, Ursula Papandrea viszi áprilisig.

NB II-es felkészülés: szerb és szlovén csapatot vert meg a Budafok

2020, január 22 - 22:29
A Horvátországban edzőtáborozó Budafok másodosztályú labdarúgócsapata két nap leforgása alatt két felkészülési mérkőzést nyert meg. A XXII. kerületiek elsőként kedden a szerb FK Indija együttesét, majd szerdán a szlovén első ligás NK Domzale csapatát verték meg.

PL: vezéráldozattal járt a Leicester sikere; nyert a Tottenham

2020, január 22 - 22:25
A Leicester City 4–1-re legyőzte a West Hamet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 24. fordulójában. Nyert a Tottenham is, José Mourinho alakulata a Norwich ellen diadalmaskodott 2–1-re.

Női kosár Ek: a Szekszárd nagy pofonba szaladt bele Bilbaóban

2020, január 22 - 22:04
A női kosárlabda Európa-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a spanyol Gernika Bizkaia 91–73-ra legyőzte az Atomerőmű KSC Szekszárdot.

Férfi kézi Eb: nyertek a svédek, minden esélyünk elszállt az olimpiai selejtezőre

A címvédő spanyol válogatott döntetlent játszott az eddig hozzá hasonlóan hibátlan horvát együttessel az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének utolsó fordulójában. A másik csoportban Norvégia a szlovénokat is legyőzte, így továbbra is hibátlan. A pénteki stockholmi elődöntőben spanyol–szlovén és norvég–horvát meccset rendeznek.

Videó: az NBA-sztár lábbal sem bánik rosszul a labdával

2020, január 22 - 22:02
Nem csak a kosárlabdával bánik ügyesen Jannisz Antetokunbo, az NBA-ben szereplő Milwaukee Bucks görög sztárja. A wisconsini alakulat pénteken Párizsban csap össze a Charlotte Hornetsszel, előtte viszont a játékosok meglátogatták a Paris Saint-Germain stadionját.